R76QR3330SE30J
R76QR3330SE30J
Description:
FR 330nF 1000Vdc 5% P27,5 MMKP
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
FR330N27,51000V5%
Rutronik No.:
KFO12541
VPE:
352
MOQ:
1056
confezione:
TRAY
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 330n F
- U(N)
- 1000 V
- Voltage type
- DC
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Dielectric
- MMKP
- Test voltage
- 1600 V
- Pulse immunity
- 1000 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 4+2 mm
- Length
- 32 mm
- Diameter/Width
- 14 mm
- Height
- 28 mm