R76QW34704030J
R76QW34704030J
Description:
FR 470nF 1000Vdc 5% P37,5 MMKP
Matchcode:
FR470N37,51000V5%
Rutronik No.:
KFO12232
VPE:
108
MOQ:
324
confezione:
TRAY
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 5 %
- Pitch
- 37.5 mm
- Test voltage
- 1600 V
- Pulse immunity
- 500 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Lead length
- 30+5 mm
- Length
- 41.5 mm
- Diameter/Width
- 16 mm
- Height
- 28.5 mm