R82DC3470DQ60K
R82DC3470DQ60K
Description:
FR 470nF 63Vdc 10% P5 MKT
Matchcode:
FR470N563V10%
Rutronik No.:
KFO11011
confezione:
AMMOPACK
- C(N)
- 470n F
- U(N)
- 63 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 5 mm
- Test voltage
- 88.2 V
- Pulse immunity
- 160 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -55 °C
- Length
- 7.2 mm
- Diameter/Width
- 3.5 mm
- Height
- 7.5 mm