1217AS-H-330M=P3
MURATA
1217AS-H-330M=P3
Description: 1217AS 33uH 2,2A 20% Toko Produttore: MURATA Matchcode: INDC33U20% Rutronik No.: IND22783 VPE: 1000 MOQ: 1000 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
33 µH
Mounting
SMD
Current rated
2200 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
2300 mA
R(DC)typ.
0.019 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
8 mm
Width
8 mm
Height
4.5 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C