GRM55D7U3A103JW31L
GRM55D7U3A103JW31L
Description:
KC 10nF 2220 5% 1000V N750
Matchcode:
KC10N2220N7501K0J NORM
Rutronik No.:
KKH1364
1000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 10n F
- Case size
- Dielectric
- N750
- V(N)
- 1000 V
- Tolerance
- 5%
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Length
- 5.7 mm
- Diameter/width
- 5 mm
- Height
- 2 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 12 mm
- Tape pitch
- 8 mm