LQG15HS1N3C02D
LQG15HS1N3C02D
Description:
LQG15HS 1,3nH 1000mA 0,2nH MLT
Produttore:
MURATA
Matchcode:
INDC0,0013U0402
Rutronik No.:
IND20872
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Inductance
- 0.0013 µH
- Mounting
- SMD
- Design size
- 0402 Inch
- Current rated
- 1000 mA
- Tolerance
- 0,2nH %
- Technology
- MULTILAYER
- R(DC)max.
- 0.07 Ohm
- Test frequency
- 100 MHz
- Design
- CERAMIC
- Length
- 1 mm
- Width
- 0.5 mm
- Height
- 0.5 mm
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 125 °C
- SFR
- 6000 MHz