LQH32PH100MNCL
MURATA
LQH32PH100MNCL
Description: LQH32PH 10uH 1000mA 20% WWT Produttore: MURATA Matchcode: INDC10U1210 Rutronik No.: IND17579 VPE: 2000 MOQ: 2000 confezione: REEL
Trova alternative
Inductance
10 µH
Design size
1210 Inch
Current rated
1000 mA
Tolerance
20 %
R(DC)typ.
0.295 Ohm
R(DC)max.
0.354 Ohm
Test frequency
1 MHz
Length
3.2 mm
Width
2.5 mm
Height
1.55 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
105 °C
SFR
30 MHz