NCP21XW223J03RA
NCP21XW223J03RA
Description:
NTC 0805 22K 5% 0,2W B=3950 3%
Produttore:
MURATA
Matchcode:
NC22K0805%
Rutronik No.:
WNTC969
4000
dimensioni:
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 22K Ω
- Res.tolerance
- 5 %
- B-value
- 3950 K
- B-value tol.
- 3 %
- Power rating
- 0.2 W
- Min.oper.temp.
- -40 °C
- Max.oper.temp.
- 125 °C
- Package
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Automotive
- NO
- Width
- 1.25 mm
- Tipo di confezione
- REEL
- Length
- 2 mm