ERA2AEB9090X
ERA2AEB9090X
Description:
TF0402 909R 0,1% 0,0625W TK25
Produttore:
PANASONIC
Matchcode:
TF0402909R0,1%
Rutronik No.:
WPR8642
10000
dimensioni:
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 909 Ω
- Package
- Res.tolerance
- 0.1 %
- Power rating
- 0.0625 W
- Temp.coeff.
- 25 ppm
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C