ERTJ0EG103JA
ERTJ0EG103JA
Description:
NTC 0402 10K 5% B=3435 1%
Produttore:
PANASONIC
Matchcode:
NC10K04025%
Rutronik No.:
WNTC2310
10000
dimensioni:
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 10K Ω
- Res.tolerance
- 5 %
- B-value
- 3435 K
- B-value tol.
- 1 %
- Min.oper.temp.
- -40 °C
- Max.oper.temp.
- 125 °C
- Package
- RoHS Status
- RoHS-conform
- Automotive
- NO
- Width
- 0.5 mm
- Tipo di confezione
- REEL
- Length
- 1 mm
- Height
- 0.5 mm