ERTJ1VS104FA
PANASONIC
ERTJ1VS104FA
Resistor value
100K Ω
Res.tolerance
1 %
B-value
4330 K
B-value tol.
1 %
Min.oper.temp.
-40 °C
Max.oper.temp.
125 °C
Width
0.8 mm
Length
1.6 mm
Height
0.8 mm