BWLS00100606R33J00
BWLS00100606R33J00
Description:
BWLS00100606 0,33uH 350mA 5% WWT
Produttore:
PULSE a YAGEO company
Matchcode:
INDC0,33U0402
Rutronik No.:
IND23577
confezione:
REEL
- Inductance
- 0.33 µH
- Mounting
- SMD
- Design size
- 0402 Inch
- Current rated
- 350 mA
- Tolerance
- 5 %
- Technology
- WIREWOUND
- R(DC)max.
- 0.68 Ohm
- Test frequency
- 7.9 MHz
- Design
- FERRITE
- Enclosure type
- UNSHIELDED
- Length
- 1.02 mm
- Width
- 055 mm
- Height
- 056 mm
- T(A)min
- -40 °C
- T(A)max
- 105 °C
- SFR
- 820 MHz