BWVS00606045150M00
BWVS00606045150M00
Description:
BWVS606045 15uH 1980mA 20% WWT
Produttore:
PULSE a YAGEO company
Matchcode:
INDC15U20%
Rutronik No.:
IND23578
confezione:
REEL
- Inductance
- 15 µH
- Mounting
- SMD
- Current rated
- 1980 mA
- Tolerance
- 20 %
- Current sat.
- 3060 mA
- Test frequency
- 0.1 MHz
- Length
- 6 mm
- Width
- 6 mm
- Height
- 4.5 mm
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 125 °C