SDS0402T-471M-N
SDS0402T-471M-N
Description:
SDS0402 470uH 190mA 20% WWT
Produttore:
PULSE a YAGEO company
Matchcode:
INDC470U20%
Rutronik No.:
IND23587
VPE:
750
MOQ:
750
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Inductance
- 470 µH
- Mounting
- SMD
- Current rated
- 190 mA
- Tolerance
- 20 %
- Technology
- WIREWOUND
- R(DC)max.
- 1.8 Ohm
- Test frequency
- 0.1 MHz
- Design
- FERRITE
- Length
- 6.6 mm
- Width
- 4.45 mm
- Height
- 2.92 mm
- T(A)min
- -40 °C
- T(A)max
- 125 °C
- SFR
- 3 MHz