RBBA3000-50
RECOM
RECOM RBBA3000-50
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
RBBA3000-50
Description: SwitchReg 9-60V to 0-60V 50A THT Produttore: RECOM Matchcode: RBBA3000-50 Rutronik No.: ICDCDC4897 VPE: 12 MOQ: 12 dimensioni: Half Brick confezione: TRAY
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Power
50 A
Vin(min)
9 V(DC)
Vin(max)
60 V(DC)