CS3216X7R222K202NRE
SAMWHA
SAMWHA CS3216X7R222K202NRE
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
CS3216X7R222K202NRE
Description: KC 2,2nF 1206 10% 2000V X7R Produttore: SAMWHA Matchcode: KC2,2N1206X7R2K0K NORM Rutronik No.: KKH2287 VPE: 3000 MOQ: 3000 dimensioni: 1206 confezione: REEL BLI
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
2,2n F
Case size
1206
Dielectric
X7R
V(N)
2000 V
Tolerance
10%
Product status
PRODUCTION
Design / type
STANDARD
Purpose of use
COMMERCIAL
T(A) min
-55 °C
T(A) max
+125 °C
Bendingstrength
1 mm
Termination
NISN
Length
3.2 mm
Diameter/width
1.6 mm
Height
1.15 mm
Tape type
7 inch
Tape width
8 mm
Tape pitch
4 mm