MK1H477M12016PL
MK1H477M12016PL
Description:
MK 470uF 50V 20% 12,5x16/5,0
Matchcode:
PSRX470U50V5,0
Rutronik No.:
KEL22842
VPE:
400
MOQ:
2000
dimensioni:
400
- C(N)
- 470 µF
- V(N)
- 50 V
- Rutronik size
- 12x16 mm
- Pitch
- 5 mm
- Permis.T(A)max
- 105 °C
- Lifetime @Tamax
- 5000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 60 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 2270 mA
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -40 °C
- Wire diameter
- 0.6 mm
- Supp. case size
- 12,5x16 mm
- Reel step
- 25.4 mm