YC1J566M10010VR
SAMWHA
YC1J566M10010VR
Description: YC 56uF 63V 20% 10x10 Produttore: SAMWHA Matchcode: HPC56U63V Rutronik No.: KEL23212 VPE: 500 MOQ: 5000 dimensioni: REEL confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
56 µF
V(N)
63 V
Style
SMD
Rutronik size
10x10 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
10000 h
Z(100kHz/20°C)
30 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
1800 mA
Tipo di confezione
REEL
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C
Supp. case size
10x10 mm
Reel step
12 mm