B32022A3823M000
B32022A3823M000
Description:
FF 82nF 300Vac 20% Y2 P15 MKP
Produttore:
TDK EPCOS
Matchcode:
FF82N1520Y2
Rutronik No.:
KFO11307
VPE:
300
MOQ:
300
confezione:
BULK
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 82n F
- U(N)
- 300 V
- Voltage type
- AC
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 15 mm
- Dielectric
- MKP
- XY-class
- Y2
- Test voltage
- 4000 V
- Pulse immunity
- 600 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 6-1 mm
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 11 mm
- Height
- 18.5 mm