1.5KE15CA-E3/54
1.5KE15CA-E3/54
Description:
TVS-DIODE BI 1,5KW 15V DO201
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
1.5KE15CA
Rutronik No.:
DTRL7180
1400
dimensioni:
DO201
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Package
- DO201
- PowerDissipati
- 1.5 kW
- Application
- BIDIRECTIO
- Breakdown-V(BR)
- 15 V
- Automotive
- NO
- Clamping voltag
- 21.2 V
- Stand-off V Vwm
- 12.8 V
- Serie
- 1.5KE
- Tolerance
- 5 %