293D336X9010C2TE3
293D336X9010C2TE3
Description:
TC 33uF 10V 10% Case C
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
TC33U10VC
Rutronik No.:
KTA5588
VPE:
500
MOQ:
500
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 33µ F
- U(N)
- 10 V
- Case code
- C
- ESR
- 1.4 Ohm
- Tolerance
- 10 %
- Automotive
- NO
- Leakage current
- 3.3 µA
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 125 °C
- EIA code
- 6032
- Dissip.factor
- 0.06
- ESR at frequen.
- 100 kHz
- ESR at temp.
- 25 °C
- Dielectric
- TA2O5
- Length
- 6 mm
- Width
- 3.2 mm
- Height
- 2.5 mm