DTO025CR1000JTE3
DTO025CR1000JTE3
Description:
DTO25 0,1R 5% 25W TK150
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
RWC25W0,1R5%
Rutronik No.:
WDR10601
VPE:
50
MOQ:
100
dimensioni:
TO-252
confezione:
TUBE
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 0.1 Ω
- Res.tolerance
- 5 %
- Power rating
- 25 W
- Temp.coeff.
- 150 ppm
- Max.oper.volt.
- 200 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 150 °C
- Length
- 8.2 mm
- Width
- 7.3 mm
- Height
- 2.8 mm