IFDC5050HZER3R3N
VISHAY
IFDC5050HZER3R3N
Description: IFDC 3,3uH 10,3A 30% WWT Produttore: VISHAY Matchcode: INDC3,3U30% Rutronik No.: IND22968 VPE: 500 MOQ: 500 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
3.3 µH
Mounting
SMD
Current rated
10300 mA
Tolerance
30 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
14000 mA
R(DC)typ.
0.011 Ohm
R(DC)max.
0.013 Ohm
Design
FERRITE
Enclosure type
SHIELDED
Length
12.3 mm
Width
12.3 mm
Height
8 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C