IFSC2020DZER150M01
VISHAY
IFSC2020DZER150M01
Description: IFSC2020DZ 15uH 2,1A 20% WWT Produttore: VISHAY Matchcode: INDC15U20% Rutronik No.: IND23006 VPE: 1500 MOQ: 1500 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
15 µH
Mounting
SMD
Current rated
2100 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
Current sat.
2300 mA
R(DC)typ.
0.086 Ohm
R(DC)max.
0.112 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Enclosure type
SHIELDED
Length
5 mm
Width
5 mm
Height
4 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C