AC1206JR-075R1L
AC1206JR-075R1L
Description:
AC1206 5,1R 5% 0,25W AUTOMO
Produttore:
YAGEO
Matchcode:
RC12065,1R5%
Rutronik No.:
WRC52406
25000
dimensioni:
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 5.1 Ω
- Package
- Res.tolerance
- 5 %
- Power rating
- 0.25 W
- Temp.coeff.
- 200 ppm
- Max.oper.volt.
- 200 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C