RC0603FR-13487RL
RC0603FR-13487RL
Description:
RC0603 487R 1% 0,1W TK100
Matchcode:
RC0603487R1%
Rutronik No.:
WRC59837
20000
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 487 Ω
- Package
- Res.tolerance
- 1 %
- Power rating
- 0.1 W
- Temp.coeff.
- 100 ppm
- Max.oper.volt.
- 75 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C