F862BS394K310ALR0L
F862BS394K310ALR0L
Description:
FF 390nF 310Vac 10% X2 P15 MKP
Matchcode:
FF390N1510X2
Rutronik No.:
KFO13059
VPE:
550
MOQ:
2200
confezione:
BULK
- C(N)
- 390n F
- U(N)
- 310 V
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 15 mm
- Test voltage
- 1900 V
- Pulse immunity
- 400 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Lead length
- 25+5 mm
- Length
- 18 mm
- Diameter/Width
- 10 mm
- Height
- 16 mm