R474N3150DQ01M
R474N3150DQ01M
Description:
FF 150nF 440Vac 20% X2 P22,5 MKP
Produttore:
KEMET a YAGEO company
Matchcode:
FF150N22,520X2
Rutronik No.:
KFO12764
VPE:
235
MOQ:
235
confezione:
AMMOPACK
- C(N)
- 150n F
- U(N)
- 440 V
- Voltage type
- AC
- Tolerance
- 20 %
- Pitch
- 22.5 mm
- Dielectric
- MKP
- XY-class
- X2
- Test voltage
- 2700 V
- Pulse immunity
- 300 V/µs
- T(A) max
- 110 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Length
- 26.5 mm
- Diameter/Width
- 10 mm
- Height
- 18.5 mm