EEETC1V470XV
EEETC1V470XV
Description:
U-TC 47uF 35V 20% 6x8
Produttore:
PANASONIC
Matchcode:
HHCR47U35V
Rutronik No.:
KEL22155
VPE:
900
MOQ:
900
confezione:
REEL
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 47 µF
- V(N)
- 35 V
- Style
- SMD
- Rutronik size
- 6x8 mm
- Permis.T(A)max
- 125 °C
- Lifetime @Tamax
- 2000 h
- Z(100kHz/20°C)
- 450 mOhm
- I(@100kHz/T(A)m
- 300 mA
- Tipo di confezione
- REEL
- Cap.tol.pos.
- 20 %
- Cap. tol. neg
- -20 %
- Permis.T(A) min
- -40 °C
- Con. design
- VIB proof
- Supp. case size
- 6,3x8 mm
- Reel step
- 12 mm