EEFGX0D471R
PANASONIC
EEFGX0D471R
Description: GX 470uF 2V 20% 7x2 Produttore: PANASONIC Matchcode: SPC470U2V Rutronik No.: KEL22517 VPE: 3500 MOQ: 3500 confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
C(N)
470 µF
V(N)
2 V
Style
SMD
Rutronik size
7x2 mm
Permis.T(A)max
105 °C
Lifetime @Tamax
2000 h
Z(100kHz/20°C)
3 mOhm
I(@100kHz/T(A)m
10200 mA
Tipo di confezione
REEL
Cap.tol.pos.
20 %
Cap. tol. neg
-20 %
Permis.T(A) min
-55 °C