SDS0402T-471M-N
PULSE
SDS0402T-471M-N
Description: SDS0402 470uH 190mA 20% WWT Produttore: PULSE a YAGEO company Matchcode: INDC470U20% Rutronik No.: IND23587 VPE: 750 MOQ: 750 confezione: REEL
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Inductance
470 µH
Mounting
SMD
Current rated
190 mA
Tolerance
20 %
Technology
WIREWOUND
R(DC)max.
1.8 Ohm
Test frequency
0.1 MHz
Design
FERRITE
Length
6.6 mm
Width
4.45 mm
Height
2.92 mm
T(A)min
-40 °C
T(A)max
125 °C
SFR
3 MHz