CRCW06031K50FKEAHP
CRCW06031K50FKEAHP
Description:
HP0603 1,5K 1% 0,33W HIGHPOWER
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
RC06031,5K1%
Rutronik No.:
WSR1049
5000
dimensioni:
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 1,5K Ω
- Temp.coeff.
- 100 ppm
- Res.tolerance
- 1 %
- Power rating
- 0.33 W
- Technology
- THICKFILM
- Max.oper.temp.
- 155 °C
- Max.oper.volt.
- 75 V
- Spec.features
- HIGHPOWER
- Min.oper.temp.
- -55 °C