BTS3800SLHTSA1
INFINEON
INFINEON SP000732200
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
BTS3800SLHTSA1
Description: LSS 800mOhm 41V SCT595-5 SMD Produttore: INFINEON Matchcode: BTS3800SL Rutronik No.: ICIFP45342 VPE: 3000 MOQ: 3000 dimensioni: PG-SCT595 confezione: REEL
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Automotive
AEC-Q(100)
Mounting
SMD
Package
PG-SCT595
Channels
1
R(on,typ)/Ch
800 mOhm
V(op,max)
41 V
I(lim,min)/Ch
0.75 A
RoHS Status
RoHS-conform
Tipo di confezione
REEL
Technology
HITFET
OL Detection
Y Y/N/NA/NAN
V(in,min)
3.3 V
V(in,max)
5.5 V
T(j,min)
-40 °C
T(j,max)
150 °C
OL Detec.ad ON
N Y/N/NA/NAN
Application
smart LSS
OL Detec.ad OFF
N Y/N/NA/NAN
Articolo produttore
SP000732200
EAR99
Numero di tariffa doganale
Stato
Malaysia
Codice- ABC
B
Tempo di consegna standard
10 Settimane
Summary of Features
  • Short circuit and over load protection
  • Thermal shutdown with latch behavior
  • ESD protection
  • Over voltage protection
  • Logic level input suitable for 5V and 3.3V