CY62138FV30LL-45ZXI
INFINEON
CY62138FV30LL-45ZXI
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
2M bit
Organisation
256Kx8
U(cc)
3.0 V
Package
SOP32
U(cc) min
2.2 V
U(cc) max
3.6 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C