CY7C1019DV33-10VXI
INFINEON
CY7C1019DV33-10VXI
Description: SRAM 1Mb 10ns 3.3V 128Kx8 Fat Async Produttore: INFINEON Matchcode: CY7C1019DV33-10VXI Rutronik No.: ICRAM6043 VPE: 1150 MOQ: 1150 dimensioni: SOP32 confezione: TUBE
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Density
1M bit
Organisation
128Kx8
Access Time
10 ns
U(cc)
3.3 V
Package
SOP32
U(cc) min
3.0 V
U(cc) max
3.6 V
Permis.T(A) min
-40 °C
Permis.T(A) max
85 °C