CY7C1041GN30-10ZSXI
CY7C1041GN30-10ZSXI
Description:
SRAM 4Mb x16 10ns SOP44 85C
Produttore:
INFINEON
Matchcode:
CY7C1041GN30-10ZSXI
Rutronik No.:
ICRAM5974
VPE:
675
MOQ:
675
dimensioni:
SOP44
confezione:
TRAY
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Density
- 4M bit
- Organisation
- 256Kx16
- Access Time
- 10 ns
- U(cc)
- 3.0 V
- Package
- SOP44
- U(cc) min
- 2.2 V
- U(cc) max
- 3.6 V
- Permis.T(A) min
- -40 °C
- Permis.T(A) max
- 85 °C