TCJD227M010R0025
TCJD227M010R0025
Description:
TC 220uF 10V 20% Case D 25mOhm
Matchcode:
TC220U10VDPOLY
Rutronik No.:
KTA8060
VPE:
500
MOQ:
500
- C(N)
- 220µ F
- U(N)
- 10 V
- Case code
- D
- ESR
- 0.025 Ohm
- Tolerance
- 20 %
- Leakage current
- 220 µA
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 105 °C
- EIA code
- 7343
- Dissip.factor
- 0.06
- ESR at frequen.
- 100 kHz
- ESR at temp.
- 25 °C
- Length
- 7.3 mm
- Width
- 4.3 mm
- Height
- 2.9 mm