GRM31CC71C226ME11L
GRM31CC71C226ME11L
Description:
KC 22µF 1206 20% 16V X7S
Matchcode:
KC22U1206X7S016M NORM
Rutronik No.:
KKH1286
2000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
- C(N)
- 22µ F
- Case size
- Dielectric
- X7S
- V(N)
- 16 V
- Tolerance
- 20%
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +85 °C
- Bendingstrength
- 1 mm
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 1.6 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm