RACM90-12SK/OF
RECOM
RECOM RACM90-12SK/OF
l'immagine mostrata è solamente rappresentativa
RACM90-12SK/OF
Description: AC/DC Mod 85-264V to 12V 90W 4kV OF Produttore: RECOM Matchcode: RACM90-12SK/OF Rutronik No.: SMPS1500 VPE: 9 MOQ: 9 dimensioni: open frame confezione: TRAY
Trova alternative datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Power
90 W
V(in)min
85 V(DC)
V(in)max
264 V(DC)
V out
12 V(DC)
Output current
7500 mA
No.of outputs
SINGLE
Isolation
4 kV(DC)
Reg./ Unreg.
N/A
Efficiency
87 %