B32674D1225K000
B32674D1225K000
Description:
FP 2,2uF 750Vdc 10% P27,5 MKP
Matchcode:
FP2,2U27,5750V10%
Rutronik No.:
KFO11347
VPE:
200
MOQ:
200
confezione:
BULK
- C(N)
- 2,2µ F
- U(N)
- 750 V
- Voltage type
- DC
- Tolerance
- 10 %
- Pitch
- 27.5 mm
- Dielectric
- MKP
- Test voltage
- 1125 V
- Pulse immunity
- 125 V/µs
- T(A) max
- 105 °C
- T(A) min
- -40 °C
- Length
- 31.5 mm
- Diameter/Width
- 18 mm
- Height
- 27.5 mm
- Style
- RADIAL
- Automotive
- AEC-Q(200)
- Notes
- 70°@900V