597D476X9035R2T
597D476X9035R2T
Description:
TC 47uF 35V 10% Case R CONF.
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
TC47U35VRCONF
Rutronik No.:
KTA9530
VPE:
300
MOQ:
300
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 47µ F
- U(N)
- 35 V
- Case code
- R
- ESR
- 0.13 Ohm
- Tolerance
- 10 %
- Leakage current
- 17 µA
- T(A)min
- -55 °C
- T(A)max
- 125 °C
- Length
- 7.6 mm
- Width
- 6 mm
- Height
- 3.6 mm
- Dissip.factor
- 0.06
- Automotive
- NO
- ESR at frequen.
- 100 kHz
- ESR at temp.
- 25 °C