SMAJ10CA-E3/61
SMAJ10CA-E3/61
Description:
TVS-DIODE BI 0,4KW 12V SMA
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
SMAJ10CA
Rutronik No.:
DTRL7417
1800
dimensioni:
SMA
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Package
- SMA
- PowerDissipati
- 0.4 kW
- Application
- BIDIRECTIO
- Breakdown-V(BR)
- 12 V
- Automotive
- NO
- Clamping voltag
- 17 V
- Stand-off V Vwm
- 10 V
- Serie
- SMAJ
- Tolerance
- 5 %