GR5600S564L46S/8G
WILK
GR5600S564L46S/8G
Description: 8 GB DDR5-5600 SO-DIMM 1.1 V Produttore: WILK Elektronik S.A. Matchcode: GR5600S564L46S/8G Rutronik No.: DISMOD2607 VPE: 1 MOQ: 1 confezione: TRAY
Trova alternative
aggiungi al progetto Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Temp.max.
85°C
Capacity
8 GB
Layout
SO-DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
5600 MHZ
Pins
262
ECC
NO
Voltage
1,1 V