AC0201FR-07100KL
AC0201FR-07100KL
Description:
AC0201 100K 1% 0,05W AUTOMO
Produttore:
YAGEO
Matchcode:
RC0201100K1%
Rutronik No.:
WRC56492
10000
dimensioni:
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- Resistor value
- 100K Ω
- Package
- Res.tolerance
- 1 %
- Power rating
- 0.05 W
- Temp.coeff.
- 200 ppm
- Max.oper.volt.
- 25 V
- Min.oper.temp.
- -55 °C
- Max.oper.temp.
- 155 °C