AC1206JKNPOZBN330
AC1206JKNPOZBN330
Description:
KC 33pF 1206 5% 630V NP0 AECQ
Produttore:
YAGEO
Matchcode:
KC33P1206NP0630JAECQ
Rutronik No.:
KKA2792
3000
dimensioni:
confezione:
REEL BLI
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- C(N)
- 33p F
- Case size
- Dielectric
- NP0
- V(N)
- 630 V
- Tolerance
- 5%
- Product status
- PRODUCTION
- Design / type
- STANDARD
- Purpose of use
- AUTOMOTIVE
- T(A) min
- -55 °C
- T(A) max
- +125 °C
- Bendingstrength
- 3 mm
- Termination
- NISN
- Length
- 3.2 mm
- Diameter/width
- 1.6 mm
- Height
- 1.25 mm
- Tape type
- 7 inch
- Tape width
- 8 mm
- Tape pitch
- 4 mm