VS-20MQ100-M3/5AT
VS-20MQ100-M3/5AT
Description:
SCHOTTKY 2A 100V SMA
Produttore:
VISHAY
Matchcode:
VS-20MQ100-M3/5AT
Rutronik No.:
DSKY6324
7500
dimensioni:
DO-214AC
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
aggiungi al progetto
Campionature
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
- V(RRM)
- 100 V
- Configuration
- SINGLE
- I(F)per diode
- 2 A
- V(F)
- 0.72 V
- Mounting
- SMD
- Technology
- SCHOTTKY
- T(j) max
- 150 °C
- I(FSM)
- 120 A