BAS7005WH6327XTSA1
BAS7005WH6327XTSA1
Description:
SCHOTTKY 0,07A 70V SOT323
Matchcode:
BAS70-05W H6327
Rutronik No.:
DSKY5877
3000
dimensioni:
SOT323
confezione:
REEL
Trova alternative
datasheet/scheda tecnica
- V(RRM)
- 70 V
- Configuration
- SINGLE
- I(F)per diode
- 0.07 A
- V(F)
- 0.75 V
- T(j) max
- 150 °C
- I(FSM)
- 0.1 A